Ranking najlepszych spalaczy tłuszczu 2018 - Bodymania.pl

Spalacze tłuszczu – ranking.

Spalacze tłuszczu mają za zadanie redukować tłuszcz, zmagazynowany w naszym organizmie. Oczywiście ich działanie i efektywność, determinowane są przez indywidualny dobór składników diety (deficyt kaloryczny) oraz aktywnośc fizyczną (np. intensywne ćwiczenia z obciążeniem, treningi aerobowe) oraz tempo przemiany materii.
Niemniej jednak jakość oraz rodzaj spalacza tłuszczu ma wpływ na proces i tempo spalania tłuszczu w Twoim organiźmie. Warto wybierać najlepsze, sprawdzone i rekomendowane przez wielu cwiczących spalacze.
Poniżej przedstawiamy nasz ranking spalaczy, stworzony na podstawie popularności produktów w danym miesiącu.
Skuteczność poparta badaniami, doskonała jakość, rekomendacje kupujących. Sprawdź!

 • Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 1


  TREC Clenburexin

  TREC Clenburexin – 180kaps.

  Spalacz tłuszczu o silnym działaniu termogenicznym. Nasila procesy spalające i przyspiesza tempo metabolizmu. Mocno pobudza i dodaje energii.

  • Gwarancja twardych i doskonale wyżeźbionych mięśni
  • Wysoka skuteczność w walce z podskórnym tłuszczem
  • Silna i sprawdzona formuła termogeniczna

  CLENBUREXIN to doskonała kompozycja efektywnych składników przyspieszających redukcję. TREC Clenburexin został opracowany w ten sposób, aby w maksymalnie wspomóc organizm w walce z nadmiarem kilogramów i tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym powoduje  zwiększenie tempa przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco.


  CLENBUREXIN wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  Cena: 103,55zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 2


  Thermo Speed® Extreme

  OLIMP Thermo Speed Hardcore – 120kaps

  OLIMP Thermo Speed Hardcore to mocny spalacz tłuszczu o silnym działaniu pobudzającym i termogenicznym. Poprawia koncentrację i dodaje energii na treningu.

  Thermo Speed® Hardcore aktywuje dwa najważniejsze mechanizmy odpowiedzialne za szczególnie efektywne uwalnianie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej organizmu- podwyższenie tempa metabolizmu i zwiększenie podstawowej przemiany energii, a także nasilenie procesu lipolizy i intensyfikacja wykorzystania jej produktów. Ogólnie mówiąc odżywki na redukcję firmy Olimp to skuteczność gwarantowana

  Kompozycyjnie Thermo Speed® Hardcore został ujęty w 2 blendy: FAT Energy Diffuser oraz MetaboNERGY System.

  Grupa składników pod kodową nazwą FAT Energy Diffuser tworzona wyłącznie z najwyższej jakości standaryzowanych ekstraktów roślinnych ma koncentrować synergizm działania poszczególnych substancji aktywnych w kierunku przyspieszenia procesu lipolizy i zmniejszania tempa syntezy tłuszczu w organizmie.

  • Ekstrakt Garcinia cambogia standaryzowany na 60% kwas hydroksycytrynowy (HCA) – najbardziej pożądaną funkcją HCA z punktu widzenia redukcji tkanki tłuszczowej jest pełnienie funkcji inhibitora współzawodniczącego dla enzymu liazy ATP-cytrynianowej i w konsekwencji hamowanie syntezy tłuszczu. Dodatkowo temu związkowi przypisuje się redukcję poziomu cukru we krwi, jak również obniżanie poziomu insuliny.
  • Ekstrakt gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 6% synefryny – mechanizm działania synefryny polega na agonizmie adrenoreceptorów alfa 1. Pełnią one ważne funkcje w tkance tłuszczowej (ich stymulacja zwiększa lipolizę białej tkanki tłuszczowej), jak również, pobudzane, hamują apetyt i przyspieszając tempo metabolizmu, zwiększając wydatkowanie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej.
  • Ekstrakt pokrzywy indyjskiej (Coleus forskholi) standaryzowany na 10% forskoliny – podstawowym mechanizmem działania forskoliny jest aktywacja enzymu cyklazy adenylowej, zwiększenie poziomu cyklicznego AMP (cAMP) i aktywacja zależnych od tego przekaźnika funkcji. Badania na ludziach pokazują, iż osoby otyłe mają obniżoną aktywność tego enzymu. Spożywanie 2x dziennie przez 8 tygodni ekstraktu z Coleus forskohlii standaryzowanego na 10% forskoliny skutkowało 8% redukcją tkanki tłuszczowej. Dodatkowo forskolinie przypisuje się funkcję stymulacji uwalniania hormonów tarczycy, mających ogromny wpływ na tempo podstawowej przemiany materii i tempo spalania tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – zwiększa ilość ciepła wytwarzaną w organizmie, jednocześnie obniżając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.
   ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny. Ta wysokoskoncentrowana substancja aktywna nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak również podnosi tempo metabolizmu. Jednocześnie badania pokazują, iż piperyna może zwiększać poziom serotoniny i beta-endorfin w mózgu.


   Substancje aktywne zgrupowane pod kodową nazwą blendu MetaboNERGY System mają za zadanie nasilać wydajność procesów biochemicznych, w których produkty rozkładu tłuszczu mogą być efektywnie utleniane, a także, razem ze składnikami FAT Energy Diffuser hamować tempo syntezy i akumulacji tłuszczu.
  • Ekstrakt z nasion zielonej kawy standaryzowany na 50% kwasu chlorogenowego (CGA) – obniża amplitudę wahań poziomu glukozy we krwi poprzez hamowanie jej wchłaniania z jelita, zmniejszając w następstwie sekrecję i prolipidogenne działanie insuliny. Dodatkowo hamuje akumulację tłuszczu poprzez obniżanie jego wchłaniania w jelicie i zmniejszanie efektywności metabolizmu w wątrobie
  • Kofeina w czystej, bezwodnej, krystalicznej formie jest znacznie szybciej przyswajalna pokonując barierę krew-mózg, błyskawicznie pobudzając ośrodkowy układ nerwowy i szybko podnosząc tempo metabolizmu
  • Ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – badania pokazują, iż składniki aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą podnosić tempo metabolizmu nawet o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia wykorzystania tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym zwiększenia wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii. Dodatkowo spożywanie imbiru zwiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii
  • L-tyrozyna – pełni funkcję prekursora adrenaliny i noradrenaliny, zabezpieczając wzrost ich stężenia i zwiększenie aktywności psycho-ruchowej, przyczyniając się do podniesienia wydatkowania kalorycznego. Jednocześnie będąc prekursorem cholecystokininy (hormonu „sytości”) może mieć istotny wpływ na zmniejszenie ilości przyjmowanego pożywienia, a tym samym ilości kalorii dostarczanych w ciągu dnia.
  • Ekstrakt guarany standaryzowany na 50% kofeiny. Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, przez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu zwiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne. Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest znacznie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, przez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, ale przedłużone w czasie, zapewniając dłuższą stymulację psycho-fizyczną.

   

  Cena 75,50zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 3


  Thermo Speed® Extreme

  OLIMP Thermo Speed Extreme – 120kaps

  OLIMP Thermo Speed Extreme to doskonały spalacz tłuszczu działający  pobudzającyo i termogenicznie. Wzmaga potliwość, nasila procesy termogenezy i dodaje energii podczas ciężkich ćwiczeń.

  Thermo Speed® Extreme aktywuje dwa najważniejsze mechanizmy odpowiedzialne za wyjątkowo efektywne uwalnianie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej organizmu- podwyższa tempo przemiany materii i zwiększenia podstawową przemianę energii, a także nasilenie procesu lipolizy i intensyfikuje wykorzystanie jej produktów. Ogólnie mówiąc odżywki na redukcję firmy Olimp gwarantują skuteczność.

  Ekstremalna redukcja tkanki tłuszczowej

  Thermo Speed® Extreme to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja naktywnych termogeników pokarmowych – tyrozyny, synefryny, epigalokatechiny (EGCG), piperyny i kofeiny. Wyraźnie wzmacnia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie dba o rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych. Głównie dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi – wspomaga pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej oraz dla wszystkich chcącymch pozbyć się Trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej.

  Mięśnie bez grama tłuszczu – tylko z thermo speed® extreme!
  Większe dawki – nowa formuła ekstremalna termogeneza, maksymalny anabolizm!

  PERFEKCYJNA DEFINICJA. Termogeneza to intensywne spalanie  z rozproszeniem energii cieplnej.

  – Termogeniki to składniki pokarmowe, intensyfikujące termogenezę.
  – Termogeniki stymulują syntezę białek.
  – Termogeniki to suplementy, eliminujące tłuszcz zapasowy i budujące masę mięśniową.
  – Termogeniki podnoszą poziom przekaźnika komórkowego – cAMP – inicjującego termogenezę i anabolizm.
  – Termogeniki działają ekstremalnie wtedy, kiedy współpracują ze sobą w szczegółowo zaplanowany sposób, tak jak w Thermo Speed® Extreme.

  Cena 55,80zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 4


  TREC Thermo Fat Burner Max - 120 kapsułek

  TREC Thermo Fat Burner Max

  • Zwiększa przemianę materii
  • Wzmacnia spalanie kalorii i tłuszczu
  • Kompleks naturalnych termogeników

  Silny, termogeniczny spalacz tłusczu, który oprócz przyspieszenia przemiany materii i nasilenia procesów spalania pobudzi oraz doda energii niezbędnej podczas treningu.THERMO FAT BURNER MAX to specjalna kombinacja substancji redukujących tkankę tłuszczowąj i ułatwiających kontrolę wagi ciała. Preparat zawiera bogate w składniki bioaktywne, standaryzowane ekstrakty roślinne miedzy innymi:  wyciąg z Guarany, zielonej kawy oraz zielonej i białej herbaty, podwyższa tempo przemiany materii, wspomaga odchudzanie i wzmacnia organizm obciążony dużym wysiłkiem fizycznym i psychicznym.

  • THERMO FAT BURNER MAX został dodatkowo uzupełniony  L-Karnityną i Chromem – składnikami które hamują apetyt i przyspieszają redukcje cząsteczek tłuszczu.

  Cena: 56,05zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 5


  MUSCLETECH Hydroxycut Elite - 110 kapsułek

  Muscletech Hydroxycut Elite

  Spalacz tłuszczu Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany metaboliczne tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii.

  • Wysoce zaawansowana formuła składników
  • Silny, skuteczny i co najważniejsze bezpieczny spalacz tłuszczu
  • Wzmacnia procesy redukcji tkankii tłuszczowej
  • Pobudza organizm i przyspiesza przemianę materii
  • Pobudza koncentrację i zwieksz poziom energii
  • Zabezpiecza przed efektem jojo i nadmiernym magazynowaniem tłuszczu

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite to zaawansowana formuła zamknięta w skutecznym i bezpiecznym spalaczu tkanki tłuszczowej. FAt burner MUSCLETECH Hydroxycut Elite przyspieszy odchudzanie i sprawi, że efekty będą jeszcze trwalsze niż dotychczas.

  Co zyskasz stosująć Muscletech Hydroxycut Elite?

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite jest zaawansowaną, nową formą popularnego spalacza odnoszącego z USA. Starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki składają się na formułę kompleksowo wspomagającą odchudzanie. Podnosi termogenezę i zwieksza procesy odpowiedzialne za spalanie tkanki tłuszczowej. Aktywne elementy suplementu przyspieszają też tempo przemiany materii, a to z kolei jest jednym z kluczowych czynników szybkiej redukcji poziomu tłuszczu zmagazynowanego.

  Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii. Dzięki niemu oszczędzasz inne składniki pokarmowe, które możesz wykorzystać na cele jeszcze bardziej wspierające przeprowadzanie ciężkich treningów podczas trudnych warunków, takich jak deficyt kalorii.

  Pobudza organizm do działania zapewniając Ci niezbędną do treningów dawkę energii. Poprawia koncentrację i ułatwia skupienie się na wykonywanych ćwiczeniach. Jesteś w stanie nie tylko schudnąć, ale zmniejszyć wyłącznie poziom zalegającej tkanki tłuszczowej, zabezpieczając tkankę mięśniową. Suplement dodatkowo zmniejsza dojrzewanie komórek tłuszczu, dzięki czemu rezultaty będą bardziej trwałe, a Ty przeciwdziałasz tak znienawidzonemu efektowi jojo!

  Cena – 95zł
 • Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 1


  Thermo Speed® Extreme

  OLIMP Thermo Speed Extreme – 120kaps

  OLIMP Thermo Speed Extreme to doskonały spalacz tłuszczu działający  pobudzającyo i termogenicznie. Wzmaga potliwość, nasila procesy termogenezy i dodaje energii podczas ciężkich ćwiczeń.

  Thermo Speed® Extreme aktywuje dwa najważniejsze mechanizmy odpowiedzialne za wyjątkowo efektywne uwalnianie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej organizmu- podwyższa tempo przemiany materii i zwiększenia podstawową przemianę energii, a także nasilenie procesu lipolizy i intensyfikuje wykorzystanie jej produktów. Ogólnie mówiąc odżywki na redukcję firmy Olimp gwarantują skuteczność.

  Ekstremalna redukcja tkanki tłuszczowej

  Thermo Speed® Extreme to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja naktywnych termogeników pokarmowych – tyrozyny, synefryny, epigalokatechiny (EGCG), piperyny i kofeiny. Wyraźnie wzmacnia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie dba o rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych. Głównie dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi – wspomaga pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej oraz dla wszystkich chcącymch pozbyć się Trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej.

  Mięśnie bez grama tłuszczu – tylko z thermo speed® extreme!
  Większe dawki – nowa formuła ekstremalna termogeneza, maksymalny anabolizm!

  PERFEKCYJNA DEFINICJA. Termogeneza to intensywne spalanie  z rozproszeniem energii cieplnej.

  – Termogeniki to składniki pokarmowe, intensyfikujące termogenezę.
  – Termogeniki stymulują syntezę białek.
  – Termogeniki to suplementy, eliminujące tłuszcz zapasowy i budujące masę mięśniową.
  – Termogeniki podnoszą poziom przekaźnika komórkowego – cAMP – inicjującego termogenezę i anabolizm.
  – Termogeniki działają ekstremalnie wtedy, kiedy współpracują ze sobą w szczegółowo zaplanowany sposób, tak jak w Thermo Speed® Extreme.

  Cena 55,80zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 2


  TREC Clenburexin

  TREC Clenburexin – 180kaps.

  Spalacz tłuszczu o silnym działaniu termogenicznym. Nasila procesy spalające i przyspiesza tempo metabolizmu. Mocno pobudza i dodaje energii.

  • Gwarancja twardych i doskonale wyżeźbionych mięśni
  • Wysoka skuteczność w walce z podskórnym tłuszczem
  • Silna i sprawdzona formuła termogeniczna

  CLENBUREXIN to doskonała kompozycja efektywnych składników przyspieszających redukcję. TREC Clenburexin został opracowany w ten sposób, aby w maksymalnie wspomóc organizm w walce z nadmiarem kilogramów i tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym powoduje  zwiększenie tempa przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco.


  CLENBUREXIN wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  Cena: 103,55zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 3


  Thermo Speed® Extreme

  OLIMP Thermo Speed Hardcore – 120kaps

  OLIMP Thermo Speed Hardcore to mocny spalacz tłuszczu o silnym działaniu pobudzającym i termogenicznym. Poprawia koncentrację i dodaje energii na treningu.

  Thermo Speed® Hardcore aktywuje dwa najważniejsze mechanizmy odpowiedzialne za szczególnie efektywne uwalnianie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej organizmu- podwyższenie tempa metabolizmu i zwiększenie podstawowej przemiany energii, a także nasilenie procesu lipolizy i intensyfikacja wykorzystania jej produktów. Ogólnie mówiąc odżywki na redukcję firmy Olimp to skuteczność gwarantowana

  Kompozycyjnie Thermo Speed® Hardcore został ujęty w 2 blendy: FAT Energy Diffuser oraz MetaboNERGY System.

  Grupa składników pod kodową nazwą FAT Energy Diffuser tworzona wyłącznie z najwyższej jakości standaryzowanych ekstraktów roślinnych ma koncentrować synergizm działania poszczególnych substancji aktywnych w kierunku przyspieszenia procesu lipolizy i zmniejszania tempa syntezy tłuszczu w organizmie.

  • Ekstrakt Garcinia cambogia standaryzowany na 60% kwas hydroksycytrynowy (HCA) – najbardziej pożądaną funkcją HCA z punktu widzenia redukcji tkanki tłuszczowej jest pełnienie funkcji inhibitora współzawodniczącego dla enzymu liazy ATP-cytrynianowej i w konsekwencji hamowanie syntezy tłuszczu. Dodatkowo temu związkowi przypisuje się redukcję poziomu cukru we krwi, jak również obniżanie poziomu insuliny.
  • Ekstrakt gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 6% synefryny – mechanizm działania synefryny polega na agonizmie adrenoreceptorów alfa 1. Pełnią one ważne funkcje w tkance tłuszczowej (ich stymulacja zwiększa lipolizę białej tkanki tłuszczowej), jak również, pobudzane, hamują apetyt i przyspieszając tempo metabolizmu, zwiększając wydatkowanie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej.
  • Ekstrakt pokrzywy indyjskiej (Coleus forskholi) standaryzowany na 10% forskoliny – podstawowym mechanizmem działania forskoliny jest aktywacja enzymu cyklazy adenylowej, zwiększenie poziomu cyklicznego AMP (cAMP) i aktywacja zależnych od tego przekaźnika funkcji. Badania na ludziach pokazują, iż osoby otyłe mają obniżoną aktywność tego enzymu. Spożywanie 2x dziennie przez 8 tygodni ekstraktu z Coleus forskohlii standaryzowanego na 10% forskoliny skutkowało 8% redukcją tkanki tłuszczowej. Dodatkowo forskolinie przypisuje się funkcję stymulacji uwalniania hormonów tarczycy, mających ogromny wpływ na tempo podstawowej przemiany materii i tempo spalania tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – zwiększa ilość ciepła wytwarzaną w organizmie, jednocześnie obniżając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.
   ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny. Ta wysokoskoncentrowana substancja aktywna nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak również podnosi tempo metabolizmu. Jednocześnie badania pokazują, iż piperyna może zwiększać poziom serotoniny i beta-endorfin w mózgu.


   Substancje aktywne zgrupowane pod kodową nazwą blendu MetaboNERGY System mają za zadanie nasilać wydajność procesów biochemicznych, w których produkty rozkładu tłuszczu mogą być efektywnie utleniane, a także, razem ze składnikami FAT Energy Diffuser hamować tempo syntezy i akumulacji tłuszczu.
  • Ekstrakt z nasion zielonej kawy standaryzowany na 50% kwasu chlorogenowego (CGA) – obniża amplitudę wahań poziomu glukozy we krwi poprzez hamowanie jej wchłaniania z jelita, zmniejszając w następstwie sekrecję i prolipidogenne działanie insuliny. Dodatkowo hamuje akumulację tłuszczu poprzez obniżanie jego wchłaniania w jelicie i zmniejszanie efektywności metabolizmu w wątrobie
  • Kofeina w czystej, bezwodnej, krystalicznej formie jest znacznie szybciej przyswajalna pokonując barierę krew-mózg, błyskawicznie pobudzając ośrodkowy układ nerwowy i szybko podnosząc tempo metabolizmu
  • Ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – badania pokazują, iż składniki aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą podnosić tempo metabolizmu nawet o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia wykorzystania tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym zwiększenia wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii. Dodatkowo spożywanie imbiru zwiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii
  • L-tyrozyna – pełni funkcję prekursora adrenaliny i noradrenaliny, zabezpieczając wzrost ich stężenia i zwiększenie aktywności psycho-ruchowej, przyczyniając się do podniesienia wydatkowania kalorycznego. Jednocześnie będąc prekursorem cholecystokininy (hormonu „sytości”) może mieć istotny wpływ na zmniejszenie ilości przyjmowanego pożywienia, a tym samym ilości kalorii dostarczanych w ciągu dnia.
  • Ekstrakt guarany standaryzowany na 50% kofeiny. Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, przez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu zwiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne. Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest znacznie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, przez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, ale przedłużone w czasie, zapewniając dłuższą stymulację psycho-fizyczną.

   

  Cena 75,50zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 4


  UNIVERSAL ANIMAL Cuts - 42sasz.

  UNIVERSAL ANIMAL Cuts

  Silny termogeniczny spalacz tłuszczu, który przyspieszy przemiane materii, pobudzi i doda energii w czasie treningu. Nasili procesy spalania i ograniczy magazynowanie tkanki tłuszczowej.

  • Nasila spalanie tkanki tłuszczowej
  • Zwiększa oksydację tłuszczu
  • Przyspiesza przemianę materii
  • Umożliwia przeprowadzenie dłuższego i bardziej intensywnego treningu


  Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Co więcej, ze względu na zaawansowany skład Animal Cuts został stworzony z myślą o określonej grupie osób – o zawodnikach startujących w kulturystyce.

  Animal Cuts zawiera kilka mieszanek, z których każda działa w inny sposób:

  Pierwsza mieszanka:
  – przyspiesza przemianę materii,
  – nasila uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tłuszczu podskórnego,
  – przestawia organizm na spalanie tłuszczu jako głównego źródła energii i w efekcie – spala tłuszcz, obniżając jego poziom, dzięki czemu mięśnie stają się bardziej widoczne, lepiej wyrzeźbione, twardsze i prążkowane. Tylko niski poziom tłuszczu gwarantuje zwycięstwo w zawodach!

  Druga mieszanka:
  – usuwa nadmiar nagromadzonej wody zewnątrzkomórkowej, która gromadzi się pod skórą. Niestety, spalanie tłuszczu to nie wszystko – jeśli mięśnie mają być widoczne, niezbędne jest wydalenie z organizmu zalegającej wody podskórnej.

  Trzecia mieszanka:
  – znacznie poprawia koncentrację, dzięki czemu można bardziej skupić się na treningu.

  Animal Cuts został stworzony dla osób, których celem jest jak najszybsze spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się nagromadzonej wody podskórnej.

  Cena: 139zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 5


  MUSCLETECH Hydroxycut Elite - 110 kapsułek

  Muscletech Hydroxycut Elite

  Spalacz tłuszczu Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany metaboliczne tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii.

  • Wysoce zaawansowana formuła składników
  • Silny, skuteczny i co najważniejsze bezpieczny spalacz tłuszczu
  • Wzmacnia procesy redukcji tkankii tłuszczowej
  • Pobudza organizm i przyspiesza przemianę materii
  • Pobudza koncentrację i zwieksz poziom energii
  • Zabezpiecza przed efektem jojo i nadmiernym magazynowaniem tłuszczu

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite to zaawansowana formuła zamknięta w skutecznym i bezpiecznym spalaczu tkanki tłuszczowej. FAt burner MUSCLETECH Hydroxycut Elite przyspieszy odchudzanie i sprawi, że efekty będą jeszcze trwalsze niż dotychczas.

  Co zyskasz stosująć Muscletech Hydroxycut Elite?

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite jest zaawansowaną, nową formą popularnego spalacza odnoszącego z USA. Starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki składają się na formułę kompleksowo wspomagającą odchudzanie. Podnosi termogenezę i zwieksza procesy odpowiedzialne za spalanie tkanki tłuszczowej. Aktywne elementy suplementu przyspieszają też tempo przemiany materii, a to z kolei jest jednym z kluczowych czynników szybkiej redukcji poziomu tłuszczu zmagazynowanego.

  Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii. Dzięki niemu oszczędzasz inne składniki pokarmowe, które możesz wykorzystać na cele jeszcze bardziej wspierające przeprowadzanie ciężkich treningów podczas trudnych warunków, takich jak deficyt kalorii.

  Pobudza organizm do działania zapewniając Ci niezbędną do treningów dawkę energii. Poprawia koncentrację i ułatwia skupienie się na wykonywanych ćwiczeniach. Jesteś w stanie nie tylko schudnąć, ale zmniejszyć wyłącznie poziom zalegającej tkanki tłuszczowej, zabezpieczając tkankę mięśniową. Suplement dodatkowo zmniejsza dojrzewanie komórek tłuszczu, dzięki czemu rezultaty będą bardziej trwałe, a Ty przeciwdziałasz tak znienawidzonemu efektowi jojo!

  Cena – 95zł
 • Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 1


  MUSCLETECH Hydroxycut Elite - 110 kapsułek

  Muscletech Hydroxycut Elite

  Spalacz tłuszczu Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany metaboliczne tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii.

  • Wysoce zaawansowana formuła składników
  • Silny, skuteczny i co najważniejsze bezpieczny spalacz tłuszczu
  • Wzmacnia procesy redukcji tkankii tłuszczowej
  • Pobudza organizm i przyspiesza przemianę materii
  • Pobudza koncentrację i zwieksz poziom energii
  • Zabezpiecza przed efektem jojo i nadmiernym magazynowaniem tłuszczu

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite to zaawansowana formuła zamknięta w skutecznym i bezpiecznym spalaczu tkanki tłuszczowej. FAt burner MUSCLETECH Hydroxycut Elite przyspieszy odchudzanie i sprawi, że efekty będą jeszcze trwalsze niż dotychczas.

  Co zyskasz stosująć Muscletech Hydroxycut Elite?

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite jest zaawansowaną, nową formą popularnego spalacza odnoszącego z USA. Starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki składają się na formułę kompleksowo wspomagającą odchudzanie. Podnosi termogenezę i zwieksza procesy odpowiedzialne za spalanie tkanki tłuszczowej. Aktywne elementy suplementu przyspieszają też tempo przemiany materii, a to z kolei jest jednym z kluczowych czynników szybkiej redukcji poziomu tłuszczu zmagazynowanego.

  Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii. Dzięki niemu oszczędzasz inne składniki pokarmowe, które możesz wykorzystać na cele jeszcze bardziej wspierające przeprowadzanie ciężkich treningów podczas trudnych warunków, takich jak deficyt kalorii.

  Pobudza organizm do działania zapewniając Ci niezbędną do treningów dawkę energii. Poprawia koncentrację i ułatwia skupienie się na wykonywanych ćwiczeniach. Jesteś w stanie nie tylko schudnąć, ale zmniejszyć wyłącznie poziom zalegającej tkanki tłuszczowej, zabezpieczając tkankę mięśniową. Suplement dodatkowo zmniejsza dojrzewanie komórek tłuszczu, dzięki czemu rezultaty będą bardziej trwałe, a Ty przeciwdziałasz tak znienawidzonemu efektowi jojo!

  Cena – 95zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 2


  Thermo Speed® Extreme

  OLIMP Thermo Speed Extreme – 120kaps

  OLIMP Thermo Speed Extreme to doskonały spalacz tłuszczu działający  pobudzającyo i termogenicznie. Wzmaga potliwość, nasila procesy termogenezy i dodaje energii podczas ciężkich ćwiczeń.

  Thermo Speed® Extreme aktywuje dwa najważniejsze mechanizmy odpowiedzialne za wyjątkowo efektywne uwalnianie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej organizmu- podwyższa tempo przemiany materii i zwiększenia podstawową przemianę energii, a także nasilenie procesu lipolizy i intensyfikuje wykorzystanie jej produktów. Ogólnie mówiąc odżywki na redukcję firmy Olimp gwarantują skuteczność.

  Ekstremalna redukcja tkanki tłuszczowej

  Thermo Speed® Extreme to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja naktywnych termogeników pokarmowych – tyrozyny, synefryny, epigalokatechiny (EGCG), piperyny i kofeiny. Wyraźnie wzmacnia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie dba o rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych. Głównie dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi – wspomaga pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej oraz dla wszystkich chcącymch pozbyć się Trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej.

  Mięśnie bez grama tłuszczu – tylko z thermo speed® extreme!
  Większe dawki – nowa formuła ekstremalna termogeneza, maksymalny anabolizm!

  PERFEKCYJNA DEFINICJA. Termogeneza to intensywne spalanie  z rozproszeniem energii cieplnej.

  – Termogeniki to składniki pokarmowe, intensyfikujące termogenezę.
  – Termogeniki stymulują syntezę białek.
  – Termogeniki to suplementy, eliminujące tłuszcz zapasowy i budujące masę mięśniową.
  – Termogeniki podnoszą poziom przekaźnika komórkowego – cAMP – inicjującego termogenezę i anabolizm.
  – Termogeniki działają ekstremalnie wtedy, kiedy współpracują ze sobą w szczegółowo zaplanowany sposób, tak jak w Thermo Speed® Extreme.

  Cena 55,80zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 3


  TREC Clenburexin

  TREC Clenburexin – 180kaps.

  Spalacz tłuszczu o silnym działaniu termogenicznym. Nasila procesy spalające i przyspiesza tempo metabolizmu. Mocno pobudza i dodaje energii.

  • Gwarancja twardych i doskonale wyżeźbionych mięśni
  • Wysoka skuteczność w walce z podskórnym tłuszczem
  • Silna i sprawdzona formuła termogeniczna

  CLENBUREXIN to doskonała kompozycja efektywnych składników przyspieszających redukcję. TREC Clenburexin został opracowany w ten sposób, aby w maksymalnie wspomóc organizm w walce z nadmiarem kilogramów i tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym powoduje  zwiększenie tempa przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco.


  CLENBUREXIN wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  Cena: 103,55zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 4


  BIOTECH Super Fat Burner 120 tabletek

  BIOTECH Super Fat Burner

  Biotech Super Fat Burner to formuła składająca się z aktywnych i wyjątkowo skutecznych elementów, takich jak: l-karnityna, lizyna i cholina.

  • Kompleks z 14 aktywnymi składnikami
  • Nie zawiera stymulantów
  • Można stosować przez dłuższy czas
  • Zawiera 3 różne rodzaje L-karnityny
  • Formuła z 3 aminokwasami
  • Dodatkowo organiczne minerałały

  SPAL WŁASNE OGRANICZENIA
  Lipotropiczna formuła wspomagająca kontrolę wagi – bez stymulantów, wspomaga kontrolę wagi, w skłądzie z choliną, dodanymi aminokwasami i l-karnityną.

  • Dlaczego warto stosować?
  • Ponieważ może być stosowany bez względu na wielkość nadwagi
  • Wrażliwość na kofeinę nie jest problemem – jest to produkt bezkofeinowy
  • Kiedy nie masz czasu na aktywność fizyczną, ale potrzebujesz dodać nieco więcej do swojej diety
  • Nie zawiera stymulantów
  • Możesz go stosować nawet jeśli masz nadciśnienie, bez obawy o zdrowie

  Darmowa wysyłka!

  Cena: 49 zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 5


  TREC Thermo Fat Burner Max - 120 kapsułek

  TREC Thermo Fat Burner Max

  • Zwiększa przemianę materii
  • Wzmacnia spalanie kalorii i tłuszczu
  • Kompleks naturalnych termogeników

  Silny, termogeniczny spalacz tłusczu, który oprócz przyspieszenia przemiany materii i nasilenia procesów spalania pobudzi oraz doda energii niezbędnej podczas treningu.THERMO FAT BURNER MAX to specjalna kombinacja substancji redukujących tkankę tłuszczowąj i ułatwiających kontrolę wagi ciała. Preparat zawiera bogate w składniki bioaktywne, standaryzowane ekstrakty roślinne miedzy innymi:  wyciąg z Guarany, zielonej kawy oraz zielonej i białej herbaty, podwyższa tempo przemiany materii, wspomaga odchudzanie i wzmacnia organizm obciążony dużym wysiłkiem fizycznym i psychicznym.

  • THERMO FAT BURNER MAX został dodatkowo uzupełniony  L-Karnityną i Chromem – składnikami które hamują apetyt i przyspieszają redukcje cząsteczek tłuszczu.

  Cena: 56,05zł
 • Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 1


  MUSCLETECH Hydroxycut Elite - 110 kapsułek

  Muscletech Hydroxycut Elite

  Spalacz tłuszczu Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany metaboliczne tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii.

  • Wysoce zaawansowana formuła składników
  • Silny, skuteczny i co najważniejsze bezpieczny spalacz tłuszczu
  • Wzmacnia procesy redukcji tkankii tłuszczowej
  • Pobudza organizm i przyspiesza przemianę materii
  • Pobudza koncentrację i zwieksz poziom energii
  • Zabezpiecza przed efektem jojo i nadmiernym magazynowaniem tłuszczu

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite to zaawansowana formuła zamknięta w skutecznym i bezpiecznym spalaczu tkanki tłuszczowej. FAt burner MUSCLETECH Hydroxycut Elite przyspieszy odchudzanie i sprawi, że efekty będą jeszcze trwalsze niż dotychczas.

  Co zyskasz stosująć Muscletech Hydroxycut Elite?

  MUSCLETECH Hydroxycut Elite jest zaawansowaną, nową formą popularnego spalacza odnoszącego z USA. Starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki składają się na formułę kompleksowo wspomagającą odchudzanie. Podnosi termogenezę i zwieksza procesy odpowiedzialne za spalanie tkanki tłuszczowej. Aktywne elementy suplementu przyspieszają też tempo przemiany materii, a to z kolei jest jednym z kluczowych czynników szybkiej redukcji poziomu tłuszczu zmagazynowanego.

  Muscletech Hydroxycut Elite usprawnia przemiany tłuszczów, jednocześnie nasilając wykorzystanie kwasów tłuszczowych dla pozyskania większej ilości energii. Dzięki niemu oszczędzasz inne składniki pokarmowe, które możesz wykorzystać na cele jeszcze bardziej wspierające przeprowadzanie ciężkich treningów podczas trudnych warunków, takich jak deficyt kalorii.

  Pobudza organizm do działania zapewniając Ci niezbędną do treningów dawkę energii. Poprawia koncentrację i ułatwia skupienie się na wykonywanych ćwiczeniach. Jesteś w stanie nie tylko schudnąć, ale zmniejszyć wyłącznie poziom zalegającej tkanki tłuszczowej, zabezpieczając tkankę mięśniową. Suplement dodatkowo zmniejsza dojrzewanie komórek tłuszczu, dzięki czemu rezultaty będą bardziej trwałe, a Ty przeciwdziałasz tak znienawidzonemu efektowi jojo!

  Cena – 95zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 2


  TREC Clenburexin

  TREC Clenburexin – 180kaps.

  Spalacz tłuszczu o silnym działaniu termogenicznym. Nasila procesy spalające i przyspiesza tempo metabolizmu. Mocno pobudza i dodaje energii.

  • Gwarancja twardych i doskonale wyżeźbionych mięśni
  • Wysoka skuteczność w walce z podskórnym tłuszczem
  • Silna i sprawdzona formuła termogeniczna

  CLENBUREXIN to doskonała kompozycja efektywnych składników przyspieszających redukcję. TREC Clenburexin został opracowany w ten sposób, aby w maksymalnie wspomóc organizm w walce z nadmiarem kilogramów i tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym powoduje  zwiększenie tempa przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco.


  CLENBUREXIN wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  Cena: 103,55zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 3


  TREC Thermo Fat Burner Max - 120 kapsułek

  TREC Thermo Fat Burner Max

  • Zwiększa przemianę materii
  • Wzmacnia spalanie kalorii i tłuszczu
  • Kompleks naturalnych termogeników

  Silny, termogeniczny spalacz tłusczu, który oprócz przyspieszenia przemiany materii i nasilenia procesów spalania pobudzi oraz doda energii niezbędnej podczas treningu.THERMO FAT BURNER MAX to specjalna kombinacja substancji redukujących tkankę tłuszczowąj i ułatwiających kontrolę wagi ciała. Preparat zawiera bogate w składniki bioaktywne, standaryzowane ekstrakty roślinne miedzy innymi:  wyciąg z Guarany, zielonej kawy oraz zielonej i białej herbaty, podwyższa tempo przemiany materii, wspomaga odchudzanie i wzmacnia organizm obciążony dużym wysiłkiem fizycznym i psychicznym.

  • THERMO FAT BURNER MAX został dodatkowo uzupełniony  L-Karnityną i Chromem – składnikami które hamują apetyt i przyspieszają redukcje cząsteczek tłuszczu.

  Cena: 56,05zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 4


  IHS Burn Shape 2.0 - 120 kapsułek

  IHS Burn Shape 2.0 – 120kaps.

  • skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej
  • pobudzenie i usprawnienie funkcji umysłowych
  • ograniczenie dalszego magazynowania tłuszczu
  • przyspieszenie przemiany materii
  • dodatkowa energia
  • świetniy skład

  Iron Horse Burn Shape to innowacyjny spalacz tłuszczu działający na tkankę tłuszczową na więcej niż jednej płaszczyźnie. Skutecznie spalisz nadmiar zmagazynowanego tłuszczu, a  ponad to ograniczysz jego odkładanie.

  Co zyskujesz stosując Iron Horse Burn Shape?

  Redukcja tkanki tłuszczowej to zazwyczaj nie tylko spore obciążenie fizyczne, ale również psychiczne. Na niektóre osoby deficyt kaloryczny towarzyszący odchudzaniu działa szczególnie źle powodując drażliwość, problemy ze skupieniem się i podobne. SDzięki składnikom zawartym w  Iron Horse Burn Shape tworzącym mieszankę Mental Energy Complex  – Burn Shape skutecznie pobudza, zapewnia komfort psychiczny i poprawia koncentrację!

  Produkt skutecznie wspomaga spalanie nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia masy ciała. Jest znakomitym dodatkiem odchudzania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn szczególnie ze względu na hamowanie dalszego magazynowania tkanki tłuszczowej.

  JAkich możesz sie spodziweać efektów? Znacznie lepsze i bardziej skuteczne treningi przy jednoczesnym zmniejszaniu poziomu tkanki tłuszczowej. Suplement zawiera ponadto dodatek witamin i minerałów!

  Cena: 99zł

  Spalacze tłuszczu – ranking – miejsce 5


  TREC REDEXX- 90 kapsułek

  TREC REDEXX

  REDEXX to odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz kofeiny.

  • Ogranicza apetyt
  • Wspiera spalanie tkanki tłuszczowej
  • NAsila procesy powodujące rozbijanie tłuszczu

  REDEXX to doskonale dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz kofeiny. REDEXX zawiera kwas pantotenowy, który pomaga utzrymać normalny metabolizm energetyczny i  ogranicza odczucia zmęczenia i znużenia, oraz chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

  Redexx to doskonały sposób na zmniejszenia apetytu!

  Regulowanie stanu sytości to jeden z kierunków działania spalaczy tłuszczu. Nadmierny apetyt może stanowić trwałą blokadę w walce zbędnymi kilogramami. Bo co z tego, że ćwiczymy, wspomagamy się środkami termogenicznymi, jeżeli potem przyjmujemy nadwyżki kalorii?  Składniki zawarte w Redexx jak chrom, ACG to sprawdzone sposoby na zmniejszenie apetytu.

  Redexx to również silny antyutleniacz!

  Cena: 52,25zł