Atlas ćwiczeń

Atlas ćwiczeń Bodymania.pl to kompleksowa pomoc z zakresu metodyki wykonywania ćwiczeń, dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem muskulatury / ciała. Ćwiczenia opisane tutaj mogą służyć rozmaitym celom, takim jak budowanie masy mięśniowej i bazy siłowej, wytrzymałości i wydolności, czy wspomóc redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Dzięki atlasowi ćwiczeń wybierzecie właściwe opcje pod kątem skompletowania i uzupełnienia Waszych planów treningowych względem konkretnych partii / grup mięśniowych, które macie zamiar rozwijać. Wiadomo, że z reguły każdy chce mieć proporcjonalną sylwetkę bliską własnemu ideałowi. Jest to możliwe, ale trzeba wiedzieć jak ćwiczyć. Kolejny pozytyw: ćwiczenia zawarte w Atlasie mają przede wszystkim nauczyć wyciągania maksymalnego potencjału z danego ćwiczenia względem trenowanej grupy mięśniowej. Ponadto, odpowiednie ich wykonywanie ma zabezpieczyć przed groźnymi kontuzjami oraz uszkodzeniami aparatu ruchu, które mogłyby wykluczyć Was na długi czas z treningów.

Bezpieczeństwo i maksymalne rezultaty!

Na zdjęciach: Tomasz Binkowski – Bodymania Team
Opracował: Janusz Ziółkowski

UWAGA – Atlas ćwiczeń Bodymania.pl w wersji video

Atlas ćwiczeń w wersji video z Tomaszem Binkowskim w roli głównej będzie dostępny dla wszystkich osób, które zapiszą się na Myki Kulturystyki. Jednocześnie, poprzez dołączenie otrzymujecie maksymalnie skoncentrowaną dawkę solidnej wiedzy! Bez spamu, same konkrety. Zapiszcie się i uzyskajcie dostęp do jeszcze lepszych materiałów, które posłużą rozwojowi Waszej sylwetki: http://www.bodymania.pl/myki-kulturystyki